Кому продали Vodafone: угода обросла скандальними подробицями

Автор: Оксана Житнюк

Vodafone, один з найпопулярніших мобільних операторів, був проданий азербайджанській компанії NEQSOL Holding. У ЗМІ на тлі цієї новини поширювалась інформація про те, що кінцевим власником компанії є начальник охорони азербайджанського президента Ільхама Алієва - Бейляр Аюбов.

Кому продали Vodafone: угода обросла скандальними подробицями - today.ua

У зв'язку з активним розповсюдженням такої інформації компанія NEQSOL Holding виступила із спростуванням оприлюдненої в ЗМІ інформації. В прес-службі компанії заявляють, що кінцевим бенефіціаром NEQSOL Holding є Пан Гасанов, який не пов'язаний з політичними структурами чи окремими політиками Азербайджану, а також ніколи не був на державній службі.

Як відомо, Vodafone Ukraine продали компанії Telco Solutions and Investments, яка підконтрольна азербайджанському оператору Bakcell, що входить до міжнародної групи компаній NEQSOL Holding. Українські ЗМІ писали, що формальним власником холдингу NEQSOL є Насіб Гасанов, який вважається людиною, підконтрольною Бейляру Аюбову - начальнику охорони азербайджанського президента Ільхама Алієва. Зокрема, журнал “Новое Время” писав, що про це повідомив журналіст-розслідувач з Баку Хафіз Бабаєв.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, на думку президента України Володимира Зеленського, продаж мобільного оператора “Vodafone Україна” азербайджанському Bakcell суттєво посилить український ринок телекомунікаційних послуг.

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

Також Today.ua раніше писав, що абоненти Vodafone активно скаржаться на якість наданих послуг мобільним оператором Vodafone. Абоненти запустили у Facebook флешмоб #водафонпрощай.