Колишній депутат Одеської міськради відмовився йти на вибори в Раду за списком “Слуги народу”

518
Колишній депутат Одеської міськради відмовився йти на вибори в Раду за списком "Слуги народу" - today.ua

Екс-депутат Одеської міської ради, керівник платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак відмовився балотуватися на позачергових виборах до Верховної Ради, що заплановані на 21 липня 2019 року, за списком партії “Слуга народу”. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Я прийняв для себе непросте, але обдумане рішення. Я не йду в парламент” – написав Співак.

Він також назвав причини свого рішення. Зокрема, за його словами, що після того, як на з’їзді партії “Слуга народу” його оголосили під номером 33, в соцмережах проти політика і його сім’ї розгорнулася “ціла кампанія з дискредитації”.

Співак наголосив, що його публічна позиція багатьом не подобається.

“Але я не буду її змінювати на догоду нинішній кон’юнктурі. Та й заради горезвісного мандата – теж. А тому я не хотів би завдати якісь репутаційні ризики президенту Зеленському та його партії”, – пояснив він.

Серед інших причин Співак виокремив те, що його журналістська і телевізійна діяльність “дає великі можливості впливати на формування громадської думки і приносити користь країні, розкриваючи корупційні нариви і контролюючи владу і її рішення”.

“І я буду продовжувати займатися цією діяльністю. Відкрито і публічно”, – запевнив Співак.

Крім того, він бачить своїм завданням зробити все можливе, щоб “так звані “патріоти” і “активісти” зникли з суспільної свідомості людей і життя країни”.

Нагадаємо, партія “Слуга народу” оприлюднила свою передвиборчу програму.

загрузка...