Колишній чоловік Юлії Началової зробив відверте зізнання

380
Колишній чоловік Юлії Началової зробив відверте зізнання - today.ua

Колишній чоловік Юлії Началової – співак Дмитро Ланський – заявив, що свідомо відмовлявся від усіх інтерв’ю та участі в телепроектах після смерті виконавиці, бо вважає це недоречним. У зв’язку з тим, що в його сторону і на адресу інших членів сім’ї співачки посипалося багато неправдивої інформації, Ланський вирішив перервати своє мовчання та звернутися до журналістів.

Дмитро прагне розвіяти чутки про те, що перебуваючи з ним у відносинах, Юлія нібито виснажувала себе дієтами, знаючи, що чоловікові подобаються стрункі дівчата.

«Пройшло більше п’ятнадцяти років з моменту нашого розставання (з Юлією Началовой. — Ред.). У нас було емоційно важке розлучення. Я ніколи і ніде про це не розповідав. І не давав інтерв’ю, так як це особиста справа… Ключове слово — особиста!» — запевнив молодий чоловік.

За словами Дмитра, у кожного з них після цього шлюбу було своє особисте життя. Юлія щасливо вийшла заміж і народила прекрасну, здорову донечку. За всі ці п’ятнадцять років вони бачилися всього три-чотири рази. Що стосується “легенд про анорексію” співачки, саме так висловився Ланський, за його словами, немає жодного підтверджуючого медичного документа.

“Це вигадка і сфабрикована інформація на всі сто відсотків. Я ніколи не годував її ніякими таблетками і не змушував худнути. Це брехня. Юлія була яскравою і незалежною особистістю, і, думаю, навряд чи хтось міг змусити її робити щось проти її волі”, – прокоментував Дмитро.

За словами співака, російський шоу-бізнес за життя не оцінив Началову. Як і багатьом артистам, їй доводилося ходити на “жовті” ток-шоу для підтримки інтересу до себе.

“Те, що сталося, жахливо і непоправно. І ще раз хочу звернутися до представників преси з наполегливим проханням: припинити систематичне цькування мене і моєї сім’ї в ЗМІ. Це не мильний серіал. Це реальне життя з реальними почуттями людей, і в даний момент ви завдаєте непоправної шкоди мені та моїй родині. Зупиніться!”, – висловився колишній чоловік Юлії Началової.

Нагадаємо, 38-річна Юлія Началова померла 16 березня в Москві. Співачку госпіталізували в лікарню з серцево-судинною недостатністю та абсцесом на нозі. У неї набрякли легкі і лікарі ввели Юлію в стан штучної коми, підключивши до апарату штучної вентиляції легенів. Але серце Юлії не витримало. За кілька місяців до смерті у співачки до того ж розвинувся цукровий діабет. За словами батька артистки, лікарі зробили все можливе, щоб врятувати його дочку, але врятувати зірку не вдалося.

загрузка...