Колишній чоловік Ані Лорак показав своє рідкісне фото у молодості

Автор: Анастасия Березовская

Мурат Налчаджиоглу показав своє рідкісне фото, зроблене ще в молодості. На ньому він позує разом зі своїм татом, який досить рано пішов із життя.

Колишній чоловік Ані Лорак показав своє рідкісне фото у молодості - today.ua

Турецький бізнесмен прославився завдяки своєму роману з українською співачкою Ані Лорак. Пара розлучилася у грудні 2019 року, за чутками, через зраду підприємця.

Після вторгнення РФ в Україну уродженка міста Кіцмань зрадила свою країну і продовжує працювати в країні-агресорі, а турок будує бізнес в Україні та збирає гуманітарну допомогу для постраждалих. Завдяки цьому українці полюбили його ще сильніше.

Днями Мурат Налчаджиоглу поділився своїм рідкісним архівним фото – знімок він присвятив Дню батька. Як відомо, бізнесмен народився в Анталії, тата він втратив ще до свого повноліття, і йому довелося стати відповідальним за свою маму та трьох сестер.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Колишній чоловік Ані Лорак показав своє рідкісне фото у молодості

На архівному знімку колишнього чоловіка Ані Лорака зафіксовано в кабінеті батька, позуючи в червоному піджаку і тримаючи на руках собаку. Також у публікації Мурат прикріпив архівне фото своєї молодої мами та батька – бізнесмен успадкував від батьків найкращі риси.

На даний момент Налчаджиоглу знаходиться в Туреччині, куди поїхав із новоспеченою дружиною Лілією, падчеркою та своєю дочкою Софією. На День батька він опублікував спільне зі спадкоємицею фото. Дівчинці вже 12 років і вона більшу частину часу живе з мамою в Москві, а з батьком зазвичай зустрічається або в Європі або Туреччині.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Колишній чоловік Ані Лорак показав своє рідкісне фото у молодості

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак привітав дочку з 12-річчям та показав її рідкісне фото.