В Україні продовжують діяти графіки відключення електроенергії, запроваджені після нової масованої атаки росіян на нашу енергосистему. Але експерт прогнозує, що незабаром очікується їх скасування.
Експерт енергетичного ринку Віктор Куртєв дав коментар щодо графіків відключення світла під час інтерв'ю журналістці Наталії Мосейчук. Він зазначив, що ще цього тижня їх планували скасувати, але ситуація в енергосистемі не дозволила цього зробити.
Водночас він дав власний прогноз про те, коли очікується скасування графіків. І уточнив, що на початку нового опалювального сезону вони можуть повернутись.
"Буде трохи важче, але я думаю, що за два тижні все стане нормально. Графіки відключень припиняться до середини листопада. З поправкою на нові удари", - сказав Куртев.
Експерт також додав, що компанія "Укренерго" за останні півтора роки створила "ремонтний запас", тобто запас необхідного обладнання для усунення наслідків нових атак. Завдяки цьому вдається швидше здійснювати ремонт.
Віктор Куртєв припустив, що в найближчі 10 днів українцям все ж таки доведеться і далі час від часу сидіти без світла. Він вважає, що в деякі дні можливі одна чи дві черги, але в інші – три черги відключень.
- Аномальна погода у березні: в Україні після різкого потепління очікується похолодання
- Половина людства походить від давньої Ямної культури на території України, - WSJ
- У Каліфорнії закрили доступ до найвищого дерева у світі: які таємниці може приховувати гігантська рослина (Фото)
- Україна отримає втричі більше зенітно-ракетних комплексів IRIS-T, - Умєров
"Але максимум за два тижні ми їх подолаємо", - додав експерт.
Нагадаємо, раніше до ДПЕК звернулися до українців з важливим повідомленням щодо відключень електроенергії.