Коли та як закінчиться війна в Україні: астрологічний прогноз на 2023 рік

Повномасштабна війна в Україні триває другий рік. Астролог Анастасія Макарова спрогнозувала, коли та як вона закінчиться.

Коли та як закінчиться війна в Україні: астрологічний прогноз на 2023 рік - today.ua

Езотерик назвала події у Білгородській області початком внутрішніх воєн у РФ. Макарова вважає, що українські військовослужбовці можуть завдавати ударів по прикордонних областях Росії і світ на це заплющить очі – так само, як це було у 2014 році. Однак рашисти будуть завдавати атаки у відповідь.

За словами дослідника зірок, у другій половині дня в країні-агресорі можуть розпочатися повстання республік, які давно хотіли незалежності.

Анастасія Макарова вважає, що у Білорусі ближче до зими також спостерігатимуться внутрішні конфлікти. Можливе повалення влади. На думку астролога, Путіну вдасться переконати Лукашенка вступити у війну – і тоді майбутнє для країни, яку він очолює, буде дуже сумним.

Астролог вважає, що Бахмут стане останнім знищеним українським містом. Щодо Донецького напряму, там можливий затяжний конфлікт.

Перспектива початку контрнаступу – червень та липень поточного року. Макарова порадила місцевим жителям їхати з регіону. Вона спрогнозувала, коли війна завершиться.

"Ймовірно, що на нас чекає багаторічний конфлікт на сході. І у світі буде багато таких конфліктів, які зараз загострюються. Поки що за проекціями закінчення основної фази війни в Україні відбудеться у 2023-2024 роки", - зазначила Анастасія.

Коли та як закінчиться війна в Україні: астрологічний прогноз на 2023 рік

Макарова висловила думку, що Китай підтримає Росію у війні – тому що це йому вигідно. Іран також стане союзником Кремля. Європейські ж країни знімуть частину санкцій із РФ, бо їм потрібен їхній газ.

"Території буде звільнено. Але питання Луганської та Донецької областей поки не вирішено. Це світова політика, а не тільки наша. Дуже важкі бої будуть восени на сході. Осінь обіцяє бути дуже напруженою", - цитує астролога КП.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, коли Україна зайде до Криму та здобуде перемогу над Росією.

ДЖЕРЕЛОКП