Київстар розширив 4G-зв’язок у 10 областях України

Київстар розширив 4G-зв'язок у 10 областях України - today.ua
Loading...

“Київстар”, один з найбільших українських операторів мобільного зв’язку, розширив мережу четвертого покоління (4G/LTE) у 10 областях України. Про це повідомили в прес-службі компанії Kyivstar. Абоненти “Київстар” вже оцінили переваги нових технологій, можливостями 4G скористалося більш як 5 млн абонентів.

“Національний телеком-оператор підключив до мережі швидкісного мобільного інтернету 115 населених пунктів, де проживає більше 200 тисяч чоловік. Абонентам, які користуються USIM-картами і 4G-смартфонами, з 28 травня 2019 року надані бонусні 10 тисяч мегабайт мобільного інтернету, які можуть бути використані протягом 30 днів”, – йдеться в повідомленні.

Можливість користуватися швидкісним мобільним інтернетом у мережі 4G, зокрема, з’явилася у жителів населених пунктів Приазовське, Голованівськ, Маньківка, Горошова, Заліщики, Побузьке та ін.

Завдяки збільшенню території 4G-зв’язку, доступ до нових технологій мобільного зв’язку “Київстар” вже отримали мешканці 6109 населених пунктів, де проживає 27,7 млн осіб, або 66,7% населення України.

– Наша компанія оновлює телекомінфраструктуру, будує мережі 4G, щоб громадяни України могли користуватися технологіями світового рівня, – підкреслив президент компанії “Київстар” Олександр Комаров. – Так, за 2018 рік та 1 квартал 2019 року мобільний оператор інвестував у розвиток 4G більше 8 млрд гривень.

За даними експертів, в мережі Kyivstar середня швидкість мобільного інтернету на сьогоднішній день найвища з усіх мобільних операторів України.

Щоб почати користуватися 4G абоненту необхідно мати смартфон, що підтримує технологію зв’язку, а також замінити стару SIM-карту на сучасну USIM-карту. Отримати нову картку можна безкоштовно в будь-якому з магазинів “Київстар”.

Раніше оператор запустив послугу "Ідеальний роумінг", в рамках якої мобільний інтернет Kyivstar, дзвінки і SMS-повідомлення в роумінгу стали дешевше.

Передумали розлучатися: Ані Лорак вирішила помиритися з колишнім чоловіком
Ані Лорак і Мурат забрали свої заяви з суду. Офіційно пара розірвала стосунки в січні 2019 року після 10 років шлюбу. Після цього колишні кохані...
У центрі Києва зібрали головну ялинку країни (відео)
У Києві на Софійській площі кипить робота: до величезного металевого стрижня прикріпили сотні звезених з різних лісгоспів живих ялинок. Їх підбирали за розміром і піднімали...
Як двадцятирічна: Таїсія Повалій шокувала новим обличчям
Таїсія Повалій, яка 10 грудня відзначила свій 55-річний ювілей, похвалилася новим кліпом. Нова відеоробота з’явився на сторінці співачки в Instagram. Фанати не впізнали зірку після...
Віддадуть останнє: астролог назвав найбільш добродушних представників знаків Зодіаку
Ви давно мріяли про безкорисливого друга і партнера? Це такі люди, які на ваше кохання та дружбу відповідають взаємністю і нічого не вимагають взамін. Таких...