Київстар опустився до рівня шахраїв

Автор: Міхєєнко Наталія

Київстар опустився до рівня шахраїв. Абоненти продовжують скаржитися на якість послуг і сервіс мобільного оператора. На гнівні відгуки ніхто не реагує. Одна клієнтка поділилася своєю проблемою, жорстко розкритикувавши якість обслуговування української компанії.

Київстар опустився до рівня шахраїв - today.ua

Жінка написала, що багато років була клієнтом Київстару. На сьогоднішній день, за її словами, це найгірший мобільний оператор. З рахунку знімаються гроші. Неможливо поповнити суму, яка тобі потрібна. Навіть в терміналах Київстар примудряються зняти комісію. А при поповненні рахунку, гроші не зараховуються. Абонент закликала йти від такого обслуговування.

Київстар опустився до рівня шахраїв

Інший клієнт розповів, що з тих пір, як Київстар перевів всіх абонентів на абонплату, навантаження на мобільну мережу сильно збільшилося. Коли навантаження перевищує певний рівень, Київстар в автоматичному режимі тимчасово скидає частину абонентів. Після скидання зв'язок не працює від 20 до 60 секунд. І такі скиди трапляються дуже часто. Замість поліпшення свого обладнання Київстар пішов по шляху обдирання абонентів будь-якими способами.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Київстар опустився до рівня шахраїв

У компанії Kyivstar на скарги клієнтів поки не відреагували.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також знайшлися й інші абоненти які вкрай незадоволені якістю послуг мобільного оператора Київстар. Вони скаржаться, що зв'язок жахливий, інтернет майже не працює.

Нагадаємо, Київстар запустив послугу, яка контролює майно абонентів.