Київстар оновив умови інтернет-роумінгу: що зміниться з 1 листопада

Автор: Міхєєнко Наталія

З 1 листопада 2019 року Київстар покращує умови використання інтернет-роумінгу для абонентів контрактної та корпоративної форми обслуговування на борту літаків в мережі AeroMobile. За даними мобільного оператора, вартість використання безлімітного інтернету в літаку буде коштувати 300 гривень на добу (за київським часом). Київстар попередив своїх абонентів, що якщо ви плануєте користуватися роумінгом, то на вашому рахунку має бути сума, якої достатньо для оплати відповідного пакета хвилин, SMS або мегабайт для спілкування за кордоном. Рекомендована сума залишку коштів на рахунку – 100 грн. При залишку на рахунку 25 грн і менше послуги роумінгу Kyivstar не надаються.

Київстар оновив умови інтернет-роумінгу: що зміниться з 1 листопада - today.ua

У компанії "Київстар" також повідомили, що з 1 грудня 2019 року Call of Duty: Mobile (безкоштовна мобільна гра в жанрі онлайн-шутера, яка доступна для пристроїв на платформах Android і iOS) стане частиною сервісу "Ігри без обмежень", завдяки якому популярними мобільними іграми і сервісами без тарифікації мобільного інтернету можуть користуватися абоненти Київстару в тарифах "Спілкування без кордонів", "Розваги без кордонів" і "Відео без кордонів".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

- Наша мета – бути кращим мобільним оператором для геймерів, - сказав Павло Даниман, директор з маркетингу Kyivstar. - Для них ми пропонуємо безлім до популярних ігор і сервісів, запускаємо спільні продукти з ігровими компаніями і підтримуємо український кіберспорт.

Раніше Київстар нагадав своїм абонентам про завершення акції “Крок вперед”, яка триватиме до 31 жовтня 2019 року.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

В українців, незважаючи на війну, забиратимуть житло через комунальні борги: хто має бути готовим до цього

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців