Казахський лоукостер FlyArystan планує відкрити рейси в Україну

99
Казахський лоукостер FlyArystan планує відкрити рейси в Україну - today.ua
Фото Informburo.kz

Лоукостер FlyArystan, який є дочірньою компанією найбільшого казахського перевізника Air Astana, вже в 2020 році збирається відкрити рейси в Україну, а також Грузію і Узбекистан. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

За словами президента групи Air Astana Пітер Фостера, для початку перевізнику потрібно знайти стратегічного партнера, який буде в Україні основним акціонером, оскільки плани авіакомпанії включають не тільки відкриття міжнародних маршрутів, але й базування літаків у країнах, в які здійснюватимуть перевезення пасажирів.

Для прикладу, у Грузії лоукостер розглядає Кутаїсі як свою базу.

Серед потенційних партнерів авіаперевізник віддаватиме перевагу компаніям з успішним досвідом роботи на ринку України.

Як повідомив Фостер, загальний обсяг інвестицій в трьох країнах становитиме близька 20-25 млн. доларів.

Зазначимо, лоукостер FlyArystan розпочав комерційні польоти тиждень тому, 1 травня, рейсами з міжнародного аеропорту Алмати до столиці країни Нур-Султан (колишня Астана), Караганду, Павлодар, Чимкент, Тараз і Уральськ.

Вартість квитка в одну сторону з Алмати в Нур-Султан стартує від семи тисяч тенге, тобто від 485 гривень, за приблизно 1200 кілометрів польоту.

Перші міжнародні рейси FlyArystan можуть бути запущені в жовтні. Зараз керівництвом компанії розглядаються напрямки по Центральній Азії та у Росію.

Очікується, що флот FlyArystan до кінця року складатиметься з чотирьох літаків Airbus A320. До 2022 року парк лоукостера планують збільшити до 15 літаків.

Нагадаємо, популярні авіаперевізники Ryanair та Wizz Air синхронно переглянули тарифи. У авіакомпаніях підвищився багажний збір і тариф на пріоритетну посадку.

загрузка...