Карантин в Україні: що відбувається в “червоних“ зонах, і в яких містах відмовляються виконувати вимоги МОЗ

В рамках адаптивного карантину Україну поділили на "зони", і на сьогоднішній день найнебезпечнішими регіонами вважаються ті, які належать до "червоної зони". Серед них виявилися Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області. Мери цих населених пунктів, дізнавшись про епідеміологічну ситуацію в регіоні, заявили про свою відмову виконувати карантинні вимоги.

Карантин в Україні: що відбувається в “червоних“ зонах, і в яких містах відмовляються виконувати вимоги МОЗ - today.ua

Згідно з постановою Міністерства охорони здоров'я, в "червоній" зоні заборонена робота громадського транспорту, ТРЦ, кафе, і відвідування освітніх установ.

У Луцьку 4 серпня відновив роботу громадський транспорт, хоча ще вчора третина маршруток не вийшла на рейси. Місцеві жителі кажуть, що такі кардинальні рішення лише шкодять суспільству, так як всі підприємства продовжують працювати, а значить, людям потрібно якось добиратися на роботу. Депутати Луцької міськради просять  президента переглянути рішення про включення Луцька в червону зону, а також закликали місцевих підприємців не закриватися, а продовжувати працювати, і пообіцяли правову допомогу. Всі кафе, ресторани і ТРЦ в Луцьку відкриті. Всього у Волинській області за останню добу було зафіксовано 59 нових випадків зараження коронавірусом, що є середнім показником по Україні. Карантин в Україні: що відбувається в “червоних“ зонах, і в яких містах відмовляються виконувати вимоги МОЗ У Тернополі, який також відноситься до "червоної" зони, громадський транспорт ходить в штатному режимі. За минулу добу було накладено кілька штрафів за порушення маскового режиму. Лікарні в місті заповнені менш ніж наполовину, але біля місць, де проводять тести, в чергах стоять десятки людей, які приїхали з-за кордону і хочуть перевіритися. За минулу добу в Тернопільській області було виявлено 8 нових хворих.

Раніше повідомлялося, що коронавірус в Україні за останню добу охопив ще 1061 людину, а це значить, що епідемія тільки набирає обертів. Лідерами по приросту хворих за добу стали Львівська (146), Харківська (143) та Івано-Франківська (127) області.

ДЖЕРЕЛОukraina24.segodnya.ua