Кандидат у президенти Дерев’янко звернувся до Зеленського

765
Кандидат у президенти Дерев'янко звернувся до Зеленського - today.ua
Фото: antikor.com.ua

Кандидат на пост президента України від партії “Воля”, народний депутат Юрій Дерев’янко, який зараз знаходиться в Полтаві, звернувся до Володимира Зеленського з пропозицією зустрітися і обговорити необхідну зміну системи в Україні.

“Ми тут виступаємо за те, щоб було 10-відсоткове розмитнення. Але коли я їхав до Полтави, прочитав твою програму… Володя, бачу, що ми нормальні пацани і топимо за одне й те саме. Цих всіх м…ків треба гнати геть”, – звернувся Юрій Дерев’янко до кандидата в президенти Зеленського під час автопробігу за доступні автомобілі.

Нардеп Дерев’янко запропонував Зеленському зустрітися: “Слухай, давай зустрінемося, поговоримо. З мене піца!”

Також з’явилася інформація про те, що передвиборча програма Володимира Зеленського є майже точною копією програми Юрія Дерев’янка. Відомо, що Юрій Дерев’янко виклав свою програму у відкритий доступ ще до того, як Зеленський заявив про намір балотуватися в президенти.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський виграв суд проти іншого кандидата в президенти – журналістки Юлії Литвиненко, яка вимагала визнати протиправною передвиборчою агітацією участь Володимира Зеленського в якості ведучого телепередачі “Ліга Сміху”. Суд визнав позов безпідставним і відмовив у його задоволенні в повному обсязі.

загрузка...