11:28
21 січня
2019

Інцидент у потягу: під депутатом обвалилася полиця

Інцидент у потягу: під депутатом обвалилася полиця - today.ua
1601
Лобанова Єлизавета
Випускаючий редактор today.ua

У неділю, 20 січня, у потягу №110 сполученням "Херсон-Львів" провалилася верхня полиця, на яку намагався вилізти депутат Фастівської міської ради Віктор Гарвона. Про інцидент депутат повідомив у Facebook.
«Я намагався вилізти на свою полицю. Однак, коли я сперся рукою об полицю, вона зламалася. Подальший огляд, проведений мною в присутності поїздного електромеханіка та начальника поїзда, виявив злам елемента кріплення», – йдеться в поясненні Віктора Гаврони.
Працівники "Укрзалізниці" склали акт про тe, що "полиця візуально була в справному стані, а при спробі пасажира вилізти відбувся свіжий злам". За словами депутата, елемент кріплення було замінено. Депутат зазначив, що  на нижній полиці у той час перебувала пасажирка з вадами мови та слуху, яка сильно злякалася. Раніше повідомлялося, що у потязі сполученням Миколаїв—Івано-Франківськ працівниця вагону-ресторану відмовилась обслуговувати ветерана АТО українською мовою.