Холостяк Микита Добринін розповів про причини свого розлучення

Головний герой шоу "Холостяк 9", радіоведучий Микита Добринін, під час 10 випуску проекту відверто поділився з однією із учасниць подробицями свого розлучення з ведучою Євгенією Головіною, з якою він прожив у шлюбі п'ять років.

Холостяк Микита Добринін розповів про причини свого розлучення - today.ua

У цьому випуску Холостяк знайомився з батьками чотирьох дівчат: Лілі, Марини, Соні і Даші. Першою сім'єю, з якою познайомився Микита, була сім'я Лілі. Під час бесіди з батьком дівчини, він згадав Микиті про те, що той був вже одружений, і тому його хвилює, чи готовий Холостяк до нових серйозних стосунків на даному етапі.

Холостяк Микита Добринін розповів про причини свого розлучення

Микита Добринін зізнався, що прийшов на проект не пограти у відносини, а побудувати сім'ю. Крім того, він розповів, що пережити важке розлучення йому допомогла робота, у яку він тоді поринув із головою.

"Після розлучення поринув у роботу, щоб відволіктися. Потім зрозумів, що відносини для мене важливіші", - зізнається Холостяк.

Він додав, що його колишня дружина знаходила спільну мову не з усіма його друзями, але причиною розлучення стали побутові розбіжності.

Холостяк Микита Добринін розповів про причини свого розлучення

Раніше екс-учасниця дев'ятого сезону шоу "Холостяк" Елізабет, яка приїхала в Україну з Італії, розповіла, що привело її в шоу і чому вони розлучилися з Микитою Добриніним.