”HeadHunter Україна": які професії є найбільш затребуваними в нашій державі

&quotHeadHunter Україна»: які професії є найбільш затребуваними в нашій державі - today.ua
Фото: Reuters
Loading...

У першому півріччі 2018 року найбільша кількість вакансій пропонувалося в сферах “Продажі”, “IT, телеком” і “Маркетинг”. У порівнянні з минулим роком зросла кількість вакансій у сфері “Робочий персонал”, також в топ-10 увійшла сфера “Будівництво”.

Про це повідомляє 112.ua, згідно з даними “HeadHunter Україна”.

Сьогодні є потреба в досвідчених фахівцях різних напрямів і спеціалізацій: від різноробочих, кваліфікованих будівельників, водіїв-далекобійників, укладальників, зварників до вузькопрофільних фахівців зі знанням іноземних мов, менеджерів з продажу, IT-фахівців, маркетологів, бухгалтерів тощо.

У галузевому розрізі ситуація має такий вигляд: АПК — селекціонери, агрономи, механіки; ринок IT — проектні менеджери, девелопери, тестувальники та IT-рекрутери; медицина і фармація — медичні представники, регіональні менеджери, продакт-менеджери, фахівці з реєстрації.

Наразі українські роботодавці найбільш гостро відчувають нестачу технічного і робочого персоналу. Йдеться не лише про відсутність потрібної кількості фахівців, а й про рівень кваліфікації кандидатів.

Також зараз брак персоналу гостро відчуває рітейл — продавців, касирів, працівників залу і складу, будівельні компанії почали переманювати цілі бригади одне в одного.

За оцінками “HeadHunter Україна”, в регіонах найбільш затребуваними були фахівці галузі продажів (менеджери по роботі з клієнтами і фахівці роздрібної торговки), IT і телекому (розробники та інженери), а також виробничої сфери (в частині машинобудування і харчової промисловості).

За даними “HeadHunter Україна”, в першому півріччі регіональна структура вакансій і резюме виглядала так: Київська область тримає “пальму першості” за кількістю як вакансій, так і резюме. У топ-5 регіонів також увійшли Харківська, Дніпропетровська, Одеська та Львівська області. Протягом півріччя позитивну динаміку показали і Кіровоградська, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська області. Приріст в цих областях склав від 20% в порівнянні з початком року. А ось в Рівненській і Сумській областях спостерігався спад активності роботодавців.

Нагадаємо, в Україні подорожчає газ.

Аніта Луценко показала, як швидко накачати руки і схуднути: всього одна ефективна вправа
Аніта Луценко показала одну ефектну вправу, яка підтягує спину, качає руки і допомагає схуднути. Корисний пост тренер виставила на своїй сторінці в блозі. Зараз Луценко...
14 грудня: яке сьогодні свято та що не можна робити
Православна церква 14 грудня відзначає День пам’яті святого пророка Наума. Святий Наум вважається одним з 12 малих біблійних пророків. Саме він написав Книгу пророка Наума...
Гороскоп на 14 грудня від Павла Глоби: Левам пощастить з фінансами, а Скорпіони здійснять давню мрію
Важливі справи та починання в суботу краще поки що відкласти. Цей день підходить для того, щоб більше часу провести з сім’єю, а у вирішенні будь-яких...
Пити треба менше: Анастасія Волочкова перейшла всі межі
Анастасія Волочкова в день на своїй сторінці в Instagram може виставити аж до десяти постів. Найчастіше вони носять провокаційний характер і на балерину відразу накидається...