Харківський завод почав виробництво нових гусениць для БМП

Автор: Оксана Житнюк

У Харкові державне підприємство "Завод імені Малишева" почав серійне виробництво нових гусениць для бойових машин піхоти зі спеціальних сталей. Про це повідомляє прес-служба державного концерну "Укроборонпром".

Харківський завод почав виробництво нових гусениць для БМП - today.ua

Зазначається, що виробництво розпочато в рамках реалізації програми імпортозаміщення в оборонно-промисловому комплексі.

"Перші комплекти нових гусениць вже успішно пройшли випробування у військових частинах Міноборони, під час яких БМП на нових гусеницях здолала понад 1 тисячу км по бездоріжжю та дорогах з твердим покриттям без єдиної поломки або відмов", - йдеться в повідомленні.

Для запуску виробництва нових гусениць для БМП харківський завод освоїв спеціальні технологічні процеси в замкнутому циклі та створив нову виробничу лінію. Роботи з організації нового виробництва зайняли менш ніж півроку.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Харківський завод почав виробництво нових гусениць для БМП

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як відомо, державне підприємство "Завод ім. Малишева" є найбільшим виробником бронетехніки в Україні. У співпраці з Харківським конструкторським бюро з машинобудування ім. Морозова та Харківським конструкторським бюро з моторобудування підприємство випускає сучасні зразки спеціальних гусеничних та колісних машин військового призначення, а також пропонує програми модернізації техніки, яка знаходиться на озброєнні багатьох країн світу. Основні напрямки виробництва заводу - важка бронетехніка (танк "Оплот", БРЕМ-84, модернізація танків Т-64, Т-72, Т-54/55/62), легка бронетехніка (БТР-3У, БТР-4, БТР "ДОЗОР-Б", модернізація БТР-60/70, БТР-50, БМП-2), бойові модулі для легкої бронетехніки.

Нагадаємо, також на заводі ім. Малишева і ХКБМ ім. Морозова почнуть виробляти нові БТРи "Буцефал".