Haier 3D: сучасні технології для збереження свіжості продуктів та економії

Автор: Олексій Скубій

За останні 14 років Haier не просто утримує лідерство на світовому ринку побутової техніки, але й постійно перевершує себе. Їх новітні холодильники Haier 3D — це справжня революція в сфері збереження продуктів та енергоефективності.

Haier 3D: сучасні технології для збереження свіжості продуктів та економії - today.ua

 Дистанційне керування температурою та функціями холодильника: розберемо детальніше.

Технології енергозбереження: ефективне управління та заощадження грошей

Haier 3D здатний максимально оптимізувати споживання електроенергії. Системи No Frost та Fresher Shield забезпечують не лише стабільну температуру всередині холодильника, але й запобігають утворенню льоду та інею, що є теплоізоляторами та перешкоджають ефективному охолодженню продуктів. Це дозволяє знизити споживання електроенергії на 30%.

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

З'явився докладний список категорій переселенців, яким продовжать виплату державної допомоги ВПО після 1 лютого

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

Додатково, конструкція морозильної камери дозволяє відкривати ящики на металевих полозах на 90% глибини, не відкриваючи дверцят як у класичних холодильниках, від чого повітря не випускається назовні

Активний захист від бактерій та збереження свіжості

Інновації майбутнього уже втілені у ексклюзивній антибактеріальній системі ABT®, яка використовує ультрафіолетове світло і зменшує розмноження бактерій до 99,9%. Зменшення перехресного обдування їжі допомагає зберегти її оригінальний смак, таким чином покращуючи гігієну в холодильнику та захищаючи ваше здоров’я.

Система Humidity Zone створює ідеальні умови для зберігання фруктів і овочів, забезпечуючи підвищену вологість. А от My Zone дозволяє користувачам налаштовувати температуру в залежності від власних потреб.

Haier 3D: сучасні технології для збереження свіжості продуктів та економіїСучасний дизайн та зручне використання

Haier 3D зовні може бути схожим на звичайний красивий холодильник, але зовнішність оманлива. За допомогою нової технології ізоляції вдалося значно зменшити товщину стінок, що дозволяє збільшити корисний об'єм холодильника. Компактність зовні і простір всередині!

Система освітлення Daylight забезпечує рівномірне освітлення всередині камери, допомагаючи легко знаходити необхідні продукти, навіть коли холодильник повний.

Гарантія якості від світового лідера

Haier Group, яка була заснована в 1984 році в Китаї, увійшла до рейтингу Fortune Global 500 і зберігає звання лідеру ринку вже 14 років. Haier не просто виготовляє продукцію — він визначає стандарти якості та інновацій у сфері побутової техніки.

У 2022 році глобальні доходи Haier склали 32,6 мільярда євро. Компанія представлена ​​на понад 200 ринках світу, має понад 100 000 співробітників, 133 заводи, 10+ науково-дослідних центрів, 33 промислові центри та 108центрів продажів.

Холодильники Haier 3D відзначені сертифікатом німецького дослідного інституту VDE, який свідчить про відповідність продукції найсуворішим стандартам якості та безпеки.

Haier 3D: сучасні технології для збереження свіжості продуктів та економіїІнверторний компресор Dual Inverter: гарантія надійності на 15 років

Однією з ключових особливостей Haier 3D є використання інверторного компресора Dual Inverter.

Ця технологія дозволяє компресору регулювати швидкість обертання залежно від актуальних потреб. Результат — менше споживання електроенергії, а також низький рівень шуму — всього 37 дБ. Гарантія на цей інверторний компресор становить вражаючі 15 років, що свідчить про впевненість Haier у якості своєї техніки.

Мобільний застосунок hOn: керуйте холодильником за допомогою смартфона

Haier 3D надає вам повний контроль над своїм холодильником за допомогою мобільного застосунку hOn. Унікальний застосунок, адаптований українською мовою, допоможе Вам:

  • Контролювати температуру всередині холодильника з будь-якої точки світу.
  • Встановлювати режими роботи та функції.
  • Проводити діагностику холодильника, щоб вчасно виявляти можливі проблеми.
  • Налаштовувати і персоналізувати роботу холодильника під свої потреби.

Це не тільки зручно, але й дозволяє вам ефективно використовувати енергію та зберігати продукти в ідеальній температурі.

Haier 3D: сучасні технології для збереження свіжості продуктів та економіїЕкономія часу та впевненість у якісному збереженні ваших продуктів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Haier 3D передбачена функція швидкої заморозки, що активує екстрене замороження продуктів морозильної камери одним натисканням кнопки. Завдяки цьому волокна продуктів не пошкоджуються кристалами льоду, вони зберігають свій природний колір і смак, а термін зберігання збільшується.

Завдяки вбудованим датчикам холодильник автоматично налаштовує інтенсивність охолодження та температуру всередині камер, в залежності від температури повітря в приміщенні. Таким чином зменшуються втрати температури для при відчиненні дверцят, що робить ефективнішим зберігання свіжості продуктів та економії електроенергії.