“Григорович”: портрет Героя

Сергій Григорович Міщенко – ім'я, яке завжди асоціюється з мужністю, чесністю та відданістю Україні. Його біографія вражає, надихає та ставить приклад перед нацією. Він – народний депутат, захисник батьківщини, генерал прокуратури та справжній герой.

“Григорович”: портрет Героя - today.ua

Від заслуженого юриста до генерала прокуратури

Сергій Григорович Міщенко народився в сім'ї, де патріотизм та відданість були високою мірою цінністю. Від дитинства він мріяв про служіння Україні, про те, як може змінити життя людей на краще. І коли йому виповнилося 50 років, без коливань він добровільно вирушив служити в армію. Це вразило всіх навколо – зрілий вік, але готовий віддати себе служінню своїй країні.

У Верховній Раді Сергій Григорович Міщенко здивував усіх своєю відмовою прийняти звання Заслуженого юриста України. Він зробив цей крок як акт протесту проти влади під час правління Януковича. Його дії були символом неухильної відданості інтересам свого народу. За цей період він заслужив велику повагу та прихильність громадськості.

Журналісти Української правди, у своїх публікаціях, говорили про нього як про "депутата-спадщину". І немає в цьому нічого дивного, адже за його активну боротьбу було прийнято ряд законів, які досі діють і мають велике значення для громадян України. Один із них – закон про спадщину, який звільнив найближчих родичів від сплати податків та зборів при отриманні спадщини.

Сергій Григорович Міщенко – автор десятків законів, які стосуються різних соціальних пільг, зокрема для військовослужбовців. Його зусилля визнані владою та нагороджені численними відзнаками. Один з них – звання генерала прокуратури, яке було присвоєно йому вже у 30 років. Це звання свідчить про його професіоналізм та відданість службі.

“Григорович”: портрет Героя

Героїчний шлях Сергія Міщенка

Активний учасник Помаранчевої революції, виступав в генеральській формі з трибуни Майдану. Він закликав правоохоронців не вчиняти незаконних дій на користь злочинної влади. Його гідність та хоробрість були прикладом для інших.

З великою гідністю та відданістю він продовжує служити своїй країні в Національній Гвардії України. Він є прикладом для молодого покоління та символом нескореності. Його біографія доводить, що з почесним серцем, мужністю та принциповістю можна змінити світ навколо на краще.

Такі герої – це справжній дар для нашої держави, пильність та гордість всіх громадян України.

  • ТЕГИ