Гройсман готовий знизити ціну на газ за однієї умови

1664
Гройсман готовий знизити ціну на газ за однієї умови - today.ua
Loading...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що готовий знизити ціну на газ для населення, якщо це не суперечитиме міжнародним домовленостям України та не понесе негативні наслідки для вітчизняної економіки. Про це він сказав під час Українського енергетичного форуму, що відбувся у Києві.

“Чи можливо без наслідків для національної економіки, без економічного колапсу, сьогодні знизити у два, три або чотири рази ціну на газ у країні? Прошу вас як професійних людей обговорити цю тему, бо глибоко впевнений у тому, якщо ви знайдете рішення, що це можливо, і це буде повністю збігатися з нашими домовленостями з ЄС, Світовим банком і МВФ, то я беру на себе зобов’язання це професійне рішення, яке буде знайдене, реалізувати, буквально, завтра”, — зазначив Гройсман.

За словами прем’єр-міністра, якщо такий крок у сучасних умовах неможливий для України, тоді це “просто шалений популізм, який ми проживали не один рік, оскільки більшість учасників ринку не мали доступу до надр, вони були закриті, і фактично ми втратили десятиліття, втратили можливості стати енергонезалежною державою”.

У такий спосіб Гройсман натякнув на слова деяких політиків, які напередодні виборів обіцяють знизити ціну на газ для населення України у 2 або 4 рази.

За словами президента Петра Порошенка, якби Україні не потрібно було виплачувати борги, вона б змогла утриматися від траншу МВФ, а відтак донори не давали би рекомендацій підвищувати ціни на газ.

Нагадаємо, Росія заявила про готовність продовжити транзит “блакитного палива” через Україну після 2019 року.

Today.ua повідомляв, що “Нафтогаз” готовий безкоштовно забезпечити домогосподарства України лічильниками газу, але тільки після виконання двох умов.

Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...
Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки
Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв’ю розповіла про цькування в Україні, остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на...
“Рекордні морози”: в Україні очікується найхолодніша зима за останні 30 років
За інформацією Українського гідрометцентру, у січні та лютому українців очікують рекордні за останні 30 років морози. Похолодання в Україну принесуть вітри з Сибіру, і температура повітря впаде...
Субсидії в Україні: отримувачів соцвиплат будуть перевіряти тричі
В Україні проведуть перевірки субсидіантів та інших категорій громадян, які отримують соціальні виплати від держави. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про верифікацію...