Гороскоп на 23 грудня: Павло Глоба радить Стрільцям приборкати емоції, а Козерогам не діяти поодинці

У багатьох представників знаків Зодіаку зараз починається цікавий і приємний період. Ви познайомитесь з людьми, які в майбутньому вплинуть на вашу долю.

Гороскоп на 23 грудня: Павло Глоба радить Стрільцям приборкати емоції, а Козерогам не діяти поодинці - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Гороскоп Овен на сьогодні

Овнів чекають неприємні моменти на роботі. Але в особистому житті у представників знаків Зодіаку буде все просто чудово. Вільні Овни зустрінуть свою половинку, а ті, у кого є партнер, отримають несподівану новину.

Гороскоп Телець на сьогодні

Уникайте різких рухів, не влазьте в конфлікти з начальством і колегами. Для вас зараз ідеально підходить приказка - нижче трави, тихше води. Не висовуйтеся зайвий раз.

Гороскоп Близнюки на сьогодні

Представники знаку Зодіаку Близнюки будуть сьогодні малорухливі. З самого ранку у вас буде бажання побути на самоті, щоб ніхто не турбував. Але якщо у вас є невідкладні справи, не відкладайте їх на вівторок, а закінчіть сьогодні .

Гороскоп Рак на сьогодні

Вас в понеділок можуть образити близькі люди. Не доводьте свою правоту і не витрачайте час на пояснення цього, а краще займіться змінами в інтер'єрі.

Гороскоп Лев на сьогодні

На вас звалиться багато новин, від яких буде крутитися голова. Не забувайте і про особисті справи, зараз ваш партнер буде особливо вимогливий. За словами Павла Глоби, понеділок ідеально підходить для придбання нового гардеробу.

Гороскоп на 23 грудня: Павло Глоба радить Стрільцям приборкати емоції, а Козерогам не діяти поодинці

Гороскоп Діва на сьогодні

У понеділок Діви опиняться в епіцентрі якихось подій. Не всі вони будуть позитивними, можливі й конфлікти, але все не буде так погано, як ви собі уявляєте. Коли закінчите купу справ, то зможете ввечері відпочити на самоті.

Гороскоп Терези на сьогодні

Павло Глоба радить представникам знаку Зодіаку Терези бути дуже обережними з розмовами. Ви зараз можете образити навіть самих близьких. Щоб не нервувати, займіться тим, що поміняти свій простір і зробіть його більш комфортним для повноцінної роботи.

Гороскоп Скорпіон на сьогодні

Є ймовірність, що в понеділок Скорпіони будуть зайняті тільки собою. Якщо відчуєте сьогодні нездужання, відпросіться краще з роботи і відпочиньте. Пам'ятайте, що Глоба нагадує про те, що сьогодні загострюватимуться ваші хронічні недуги.

Гороскоп Стрілець на сьогодні

Сьогодні представникам знаку Зодіаку краще не випробовувати долю на міцність. Зараз емоції будуть переважати над розумом, тому варто не метушиться, а виважено підходити до будь-яких проблем, що будуть виникати у вас на шляху.

Гороскоп Козеріг на сьогодні

Не робіть все поодинці. Зараз Козерогам краще працювати у великому колективі і не відмовлятися від будь-якої допомоги. Одиноким варто придивитися до свого сусіда чи сусідки, є ймовірність, що ви просто можете втратити свою половинку.

Гороскоп на 23 грудня: Павло Глоба радить Стрільцям приборкати емоції, а Козерогам не діяти поодинці

Гороскоп Водолій на сьогодні

Тримайте свої емоції при собі, а то є ймовірність того, що ви можете допустити помилку в роботі, а це може погано позначитися на вашій репутації. У пріоритеті повинні бути справи, спрямовані на командний успіх.

Гороскоп Риби на сьогодні

Вас в понеділок може образити чиєсь висловлювання. Гарний настрій допоможе повернути спілкування з близькими друзями, похід за покупками чи перегляд улюбленого фільму. Також день за словами Павла Глоби, ідеально підходить для ділових переговорів.