Гордон назвав причини окупації Криму Росією

Український журналіст та телеведучий Дмитро Гордон під час інтерв’ю російському журналісту Юрію Дудю назвав причини, чому Україна дозволила Росії окупувати Крим.

Гордон назвав причини окупації Криму Росією  - today.ua

"Перша причина – це тотальна зрада з боку розміщених в Криму військ МВС і СБУ, які складалися в основному з кримчан. Друга – це злочинна неопірність української влади. Тому що влади як такої не було, був перехідний період в Україні. І ті люди, які відповідали за владу, вони не чинили опір з причин, які опишуть в історії. Я не можу про це говорити. Історія все одно розставить всі крапки над "i", – розповів він.

Гордон наголосив, що зі слів тодішнього голови Ради міністрів Криму Анатолія Могильова, керівництво РФ ставило завдання за добу захопити парламент і органи влади. Але якщо не вийде – назад. Але українська влада не вжила жодних заходів, щоб відбити військову агресію Росії.

"Українська влада повинна були надіслати до Криму війська і захопити або знищити військових без розпізнавальних знаків. Але їм завадили три причини: слабкість, страх і зв'язок з РФ", – додав він.

Крім того, Дмитро Гордон в розмові про Україну та Росію заявив, що РФ напала на Україну в найважчий для нашої країни момент.

"Брат до брата так не приходить!", – сказав Гордон.

https://youtu.be/in7tepc2shg

Раніше повідомлялося, що економічні збитки Росії через санкції, накладені країнами Заходу, склали 6,3 млрд доларів.