Геннадій Москаль заявив про масові побори українських поліцейських з румунських туристів

998
Геннадій Москаль заявив про масові побори українських поліцейських з румунських туристів - today.ua
Фото: rbc.ua

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявив про масові побори українських поліцейських з румунських туристів.

– Закарпатська ОДА просить вибачення у громадян Румунії, котрі через Закарпаття приїжджають в Україну відпочити на гірськолижний курорт “Буковель” і стикаються з фактами масового вимагання грошей з боку поліцейських постів у Тячівському й Рахівському районах, – заявив голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль. – Безпідставні чіпляння до румунських туристів із подальшим вимаганням неофіційних штрафів (тобто хабарів) набули такої масовості, що стали предметом звернень із боку консульських установ Румунії до Міністерства закордонних справ України.

За словами Москаля, про факти поборів проінформовано керівництво МВС України, проводяться службові розслідування, винні будуть притягатися до відповідальності. Зараз робиться все для того, щоб подібні інциденти, які компрометують Закарпатську область, не повторювалися.

Москаль радить туристам з Румунії звертатися до чергової частини ГУ Національної поліції в Закарпатській області за телефонами +38 (0312) 61-45-70, 61-59-85, по телефону довіри МВС 0-800-50-02-02, по телефону внутрішньої безпеки +38 (0312) 695-535.

Нагадаємо, передвиборчий штаб Петра Порошенка на майбутніх президентських виборах 31 березня очолив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль. На думку Москаля, в той час, коли Україна знаходиться в стані війни, не потрібно міняти президента.

загрузка...