Електромобіль за 1300 євро: український пенсіонер створив унікальний транспортний засіб

На Львівщині український пенсіонер Василь Тертека самостійно побудував електромобіль, щоб зручно і недорого добиратись на ньому на власну пасіку. Електромобіль обійшовся мешканцю Львівщини у 1300 євро.

Електромобіль за 1300 євро: український пенсіонер створив унікальний транспортний засіб - today.ua

Як повідомляє Autonews.ua, поїздка відстанню в 100 км обійдеться всього в 2 грн, а максимальна швидкість досягає 50 км/год.

Основа кузова такого транспортного засобу - металева, також є деталі з полікарбонату. Замість лобового скла - екран старого телевізора. Стильні світлодіодні фари додають електромобілю особливого шарму.

Основа конструкції - застосовуваний електровелосипед. Тертека власноруч замінив у ньому двигун та зібрав акумулятор. Електромобіль всього два метри в довжину і метр - в ширину, проте всередині може поміститися двоє людей, один за одним. Кермо і колеса в транспортному засобі - велосипедні, а запасу акумулятора вистачає на 100 км.

А найзручніше те, що такий електрокар не треба реєструвати, тому що зроблений він на базі велосипедних деталей.

Нагадаємо, електромобіль Nissan Leaf був визнаний найпопулярнішим на українському ринку. З січня по липень 2019 року українці придбали 1899 автомобілів цієї моделі. Всього в Україні було зареєстровано 4035 електромобілів.

ДЖЕРЕЛОautonews.ua