Електромобіль Nissan Leaf отримає запас ходу на 500 км

Автор: Міхєєнко Наталія

Nissan посилено працює над розробкою електромобільного модельного ряду. Однією з перших моделей буде електромобіль Nissan Leaf з запасом ходу до 500 км. Про це пише автомобільний портал Autonews.ua.

Електромобіль Nissan Leaf отримає запас ходу на 500 км - today.ua
Фото: autonews.ua

Стало відомо, що в якості основи будуть використовувати компоненти електрокара Nissan Leaf, але електричний кросовер буде більш потужним і високопродуктивним автомобілем.

Повідомляється, що цей електромобіль має запасом ходу 483 км. Розгін до 100 км/год становить близько 5 с, а за розмірами новий кросовер буде близьким до Nissan X-Trail, але всередині просторішим.

Ймовірно, що мова поки йде про передсерійний прототип. Дизайн моделі можуть виконати в стилі Nissan IMq (на фото). На авторинок новинка, швидше за все, вийде в 2021 році, ставши частиною модельного ряду з восьми електромобілів.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Нагадаємо, Nissan Leaf залишається найпопулярнішим електромобілем на українському ринку. У першому кварталі 2019 українці придбали 678 автомобілів цієї моделі. Всього в країні було зареєстровано 1276 електрокарів, що на 71% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

https://youtu.be/RranDOb2hzE

У п'ятірку лідерів продажів серед електромобілів також увійшли Tesla Model S (107 авто), BMW i3 (87 авто), Renault Zoe (66 авто) і FIAT 500e (60 авто).