Екс-“Віа Гра” презентувала пісню, написану Максом Барських

444
Екс-"Віа Гра" презентувала пісню, написану Максом Барських - today.ua

Екс-солістка гурту “Віа Гра” Міша Романова, яка у квітні представила свій перший сольний проект, 17 квітня презентувала новий кліп на пісню “Лунная”, слова до якої написав її друг дитинства Макс Барських. Прем’єра композиції відбулася одночасно на чотирьох радіостанціях – NRJ, Наше радіо, Люкс ФМ і Перець ФМ.

Пісня “Лунная” про миті, які залишаться в пам’яті назавжди. У ній вся безтурботність і відчай закоханих душ. Коли за кожен подих, кожен погляд, кожну мить поруч можна віддати абсолютно все.

“Макс написав її для мене, перебуваючи в Америці. Коли я отримала демо, то переслуховувала по колу багато разів. Щоразу дивуючись, наскільки точно він передав у цій пісні всі відтінки моїх почуттів”, – коментує Міша Романова.

Співак Макс Барських не лише допомагає дівчині в її сольному старті в рамках своєї музичної лабораторії BEREGA MUSIC, але і сам надихається своєю протеже.

“Я закоханий у тембр голосу Міші за його унікальну здатність переміщати слухача у простір, де немає нетушні і всього того, від чого ми хочемо сховатися. Цю пісню ми створювали з великою любов’ю і трепетом”, – написав співак під обкладинкою синглу Міші Романової.

Пісня “Лунная написана у співавторстві з Ana Baston, яка також є одним з авторів пісні Макса Барських “Неземная”.

За словами Міші Романової, більша частина зйомок кліпу проходила в Каліфорнії, де останні кілька років живе і створює музику Макс Барських. А частина – в Києві, в одному зі столичних павільйонів. За задумом Макса Барських, кожна робота Міші Романової покликана розкривати певну грань її особистості: якщо в Makeup співачка постає перед аудиторією емансипованою дівою, то відео і пісня “Лунная”, навпаки, світяться романтикою перших серйозних стосунків, посилають до епохи диско.

Today.ua повідомляв, що Міша Романова представила свій перший сольний реліз на пісню Makeup. У кліпі співачка нагадує героїню золотої епохи Голлівуду.

загрузка...