Екс-міністр Омелян пригрозив Зеленському в'язницею: “Перший президент України, який піде у в'язницю, буде не Порошенко“

Автор: Марченко Любов

Екс-міністр Омелян вважає, що Володимиру Зеленському може реально загрожувати в'язниця. Про це колишній очільник міністерства інфрастуктури емоційно написав у своєму Facebook.

Екс-міністр Омелян пригрозив Зеленському в'язницею: “Перший президент України, який піде у в'язницю, буде не Порошенко“ - today.ua

При цьому відставний чиновник зайшов іздалеку, написавши доволі розлогий роздум про вошей і гнид. Це трохи дивно, бо, якщо не бреше Вікіпедія, то він має освіту фінансиста й економіста, а не дерматолога.

Екс-міністр Омелян пригрозив Зеленському в'язницею: “Перший президент України, який піде у в'язницю, буде не Порошенко“

Володимир Омелян згадує відому приказку про московські воші та українські гниди, яку, на його думку, помилково приписують Петлюрі. Так от, Омелян вважає, що українських гнид плекають саме московські воші.

Популярні зараз

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Почалася масштабна перевірка українських біженців у Німеччині: що робитимуть з ухилянтами

"Кремль особливо тішиться, коли львів’янин Сташинський вбиває Бандеру, коли галичанка-директриса «Радіо Свободи» стає прес-секретаркою російського агента на посаді Президента України, коли мер Рава-Руської озвучує тези Пєскова. Це такий витончений гумор російських вбивць...", - пише екс-міністр і звісно ж, не забуває нагадати, що Україна щодня веде бій саме з Кремлем.

Надихнувшись своїми роздумами про паразитів, пан Омелян, переходить на персоналії. І, звісно, на президента Зеленського, якого він "не дуже любить". Він погрожує Зеленському в'язницею, причому пише, що Зеленський навіть сам не зрозуміє, як так сталося, що він потрапив за грати.

"Перший Президент України, який піде у в’язницю, буде не Порошенко. І навіть, на жаль, не Янукович. Це буде Зеленський", - вангує Омелян.

Він також робить ремарку, що після Зеленського настануть "довгі роки важкої праці". Це, очевидно, щоб "нарід" не розслаблявся і не думав, що з поверненням команди Порошенка на всіх відразу впаде манна небесна. Ну, на когось може і впаде. Але  решті доведеться довго і важко працювати. Одне слово, мантра про "папєрєдніков"була й залишається ключовою в українській економіці.

Далі адепт українського гіперлупу тлумачить, за що сидітиме Зе і його команда.

"Ви зараз здаєте і знищуєте Україну. І це дуже не подобається абсолютній більшості українців, які хочуть жити в успішній, сильній і незалежній Україні-Русі!", - пише колишній міністр.

Екс-міністр Омелян пригрозив Зеленському в'язницею: “Перший президент України, який піде у в'язницю, буде не Порошенко“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Стосовно більшості він, звісно, загнув, бо торік більшість вже дала оцінку Порошенку та його команді. І навіть цьогоріч, коли рейтинг Зеленського дууже просів (і картати його, звісно, є за що) і він, і його партія, залишаються лідерами всіх опитувань.

Нагадаємо, на днях Володимир Омелян звинуватив Зеленського в неадекватній поведінці, заявивши, що той ніяк не відреагував на паводок і на вибух будинку у Києві. Він наголосив, що за часів Порошенка влада негайно реагувала на такі ситуації і відразу допомагала потерпілим. А от Зеленський зі своєю командою допомагати не квапиться.