До нової медичної системи приєдналися 85 приватних клінік та лікарів

Автор: Діана Сяркі

Наразі Національна служба здоров’я України підписала вже 85 договорів з приватними клініками та лікарями-підприємцями для реалізації нової медичної реформи. Про це виконувачка обов’язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун написала у Facebook.

До нової медичної системи приєдналися 85 приватних клінік та лікарів - today.ua

“Пацієнти, які підпишуть декларації з лікарями приватних закладів, будуть отримувати повний перелік послуг первинної медичної допомоги як і в комунальних закладах. Для них вартість послуг оплатить Національна служба здоров'я. Співпраця державного і приватного сектору — це красномовний приклад того, що ми спільними зусиллями долаємо минуле та совкові пережитки”, — зазначила Уляна Супрун.

За її словами, зміна медичної системи сприятиме посиленню конкуренції між медиками, що в свою чергу покращить якість надання послуг. З іншого боку, пацієнти матимуть можливість отримати якісну та безоплатну допомогу якнайближче до свого дому.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Супрун зазначила, що реформа набирає обертів. Зокрема, у липні було підписано лише 12 договорів, станом на серпень їх вже 85.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Нагадаємо, що в Україні 2 квітня стартувала медична реформа.