Дівчина зробила селфі, але виявилася на фото не одна: що не так на знімку

Автор: Лобанова Єлизавета

Британка Олівія Нанн зробила ранкове селфі і поділилася фотографією з друзями в груповому чаті. Коли вона відправляла знімок, то нічого незвичайного не помітила. Але пізніше, глянувши на фото, дівчина злякалася. У неї в капюшоні причаїлася страшна істота.

Дівчина зробила селфі, але виявилася на фото не одна: що не так на знімку  - today.ua

Друзі Олівії відразу помітили моторошну деталь і сказали їй про це. На фото був великий павук, який повз по капюшону кофтини. Не відомо, чи був цей павук отруйним. Дівчина і сама розхвилювалася, адже її життю могла загрожувати небезпека, про що вона б і не дізналася, якби не ця фотографія. Олівія добре перевірила капюшон, але комахи там вже не було.

Дівчина зробила селфі, але виявилася на фото не одна: що не так на знімку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ця фотографія відразу ж облетіла весь Twitter і дуже швидко набрала 50 тисяч лайків і 5 тисяч коментарів. Користувачі цікавилися про стан дівчини. Вона відповіла всім, що відчуває себе добре і не боїться павуків. Напевно зараз вже зовсім не страшно згадувати ту історію, адже якби павук виявився отруйним, то фінал був би зовсім іншим.

Популярні зараз

Мобілізація “пенсіонерів“ неефективна: у Раді готують зниження призовного віку до 50 років

Названо найгарячішу точку фронту: росіянам наказали захопити місто за будь-яку ціну

Росія змінила тактику ракетних обстрілів України: які цілі у пріоритеті

В Україні з'явиться новий вид пенсії: громадяни будуть отримувати дві виплати одночасно

Раніше ми повідомляли історію сімейної пари, в якій чоловік сфотографував свою вагітну дружину напередодні пологів і ця фотографія виявилася знаковою для їх сім'ї.