“Діти будуть позбавлені щастя...“: Пальчевський назвав головні мінуси дистанційного навчання

Автор: Лобанова Єлизавета

Телеведучий і політичний експерт Андрій Пальчевський виступає проти запровадження дистанційного освітнього процесу в Україні, навіть в період карантину. За його словами, головною проблемою дистанційного навчання є не неякісна освіта, а відсутність соціалізації для дітей. І це вплине на засвоєння знань.

“Діти будуть позбавлені щастя...“: Пальчевський назвав головні мінуси дистанційного навчання  - today.ua

"Діти будуть отримувати неякісну освіту на фоні того, що у них немає соціалізації»", - сказав Пальчевський.

Телеведучий переконаний, що діти будуть позбавлені щастя спілкування один з одним і вчителями, щастя виходу з будинку. Якщо дітям не можна буде ходити в школу, то Пальчевський пропонує запустити спеціальну систему за західним прикладом, і відслідковувати дітей, які вже мають імунітет до коронавірусу. Це, на його думку, дозволить хоч іноді збирати учнів у школі при дотриманні соціальної дистанції і давати їм можливість комунікувати.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Дитинство - це щастя спілкування - один з одним, з учителем, якщо тобі пощастило, щастя прогулятися зі школи додому...", - говорить Пальчевський.

Популярні зараз

Сирський назвав місто, яке російські окупанти спробують захопити до 9 травня

Нацбанк України випустив нову монету номіналом 5 гривень: у чому її особливість

У Польщі готуються до нової хвилі біженців з України

Португалія найближчим часом передасть Україні гелікоптери Ка-32

Через карантин, навчання в Україні з 1 вересня 2020 року може не повернутися до попередньої системи, як було раніше. Щоб цей процес не був таким стресовим для батьків та їх дітей, уряд планує ввести гібридну систему навчання. Це компромісний варіант, в якому будуть задіяні як дистанційні, так і стаціонарні методики.