Декларації силовиків хочуть засекретити

Автор: Лобанова Єлизавета

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який дозволяє групі співробітників українських силових відомств подавати декларації в паперовому вигляді.

Декларації силовиків хочуть засекретити  - today.ua
Фото:.rbc.ua

Йдеться про кадровий склад Служби зовнішньої розвідки України, розвідувальних органів Міністерства оборони і Держприкордонслужби (ДПСУ), штатних співробітників Національної поліції, Державного бюро розслідувань, ДПТС, Управління державної охорони, органу доходів і зборів, органів і установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України, Національного антикорупційного бюро, що здійснюють оперативно-розшукову або контррозвідувальну діяльність.

Передбачається, що всі вони зможуть подавати свої декларації у паперовому вигляді. У відкритому доступі їх не публікуватимуть. Форму подання декларації озвучать у Національному агентстві із питань запобігання корупції.

Це положення не поширюється на посадовців Служби безпеки України, яких призначають і звільняють з посади актами президента України, що не є державною таємницею.

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Декларації працівників органів державного та місцевого самоврядування пропонують зберігати у відомстві протягом 15 років.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада ухвалила законопроект щодо вітання "Слава Україні!" в Збройних силах.