15:18
21 лютого
2019

Даша Астаф'єва демонструє свою сексуальність в екзотичній обстановці

Даша Астаф'єва демонструє свою сексуальність в екзотичній обстановці - today.ua
3554
Лобанова Єлизавета
Випускаючий редактор today.ua

Українська співачка і акторка Даша Астаф'єва поділилася зі своїми шанувальниками в Instagram фотографіями з нової пікантної фотосесії на фоні екзотичної природи. Зйомки проходили в оранжереї ботанічного саду ім. Гришка. Даша Астаф'єва демонструє свою сексуальність в екзотичній обстановці - today.ua Співачка позувала у бежевому боді з відвертим декольте, яке ідеально підкреслило її пишні груди. Плече і зону декольте прикрашали метелики. На співачці легкий макіяж і кучерява укладка. Її спокусливий погляд і загадковий образ не залишили байдужими шанувальників.
"Даша, ти супер!, "Ти як хранителька лісу", "Супер-співачка і супер-жінка", "Даша, це найкрасивіше ваше фото", "Ось так виглядають феї", "Мавка", "Прекрасна, впевнена, незалежна жінка", "Як завжди розкішно!", "Які очі!", - написали співачці в коментарях.
Даша Астаф'єва демонструє свою сексуальність в екзотичній обстановці - today.ua Нещодавно Даша Астаф'єва знялася в українській комедії "Продюсер", де разом з молодою співачкою Мішель Андраде виконала головну роль. У центрі сюжету «Продюсер» — самовпевнений і самозакоханий кінопродюсер, якому успіх вдарив у голову. На неймовірні вечірки він витрачає всі гроші, зароблені за минулий фільм і навіть ті, що вже виділені на наступний. Нарешті приходить час Х: нові зйомки починаються вже завтра, а платити за них нічим ... Продюсер повинен знайти купу грошей і власноруч доставити їх на знімальний майданчик за містом. По дорозі його чекають дивовижні пригоди, кумедні ситуації і урок-другий від карми. https://youtu.be/lg2XmsVhlhU Today.ua повідомляв, що Оля Полякова розмістила у своєму Instagram інтригуюче фото з Дашею Астаф’євою.