Фото пейзажів, зроблені цього літа навколо Чорнобильської АЕС і міста Прип'ять у Зоні відчуження, демонструють неймовірну здатність природи до відродження. Судячи зі змін, які відбулися на цій території за останні 33 роки, можна побачити, що природі зовсім не заважає високий радіаційний фон, який хоча і знизився в 10 тисяч разів, але все одно робить цю територію непридатною для життя.
[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="medium" ids="70941,70942,70943,70944,70945"]
Завдяки величезній кількості зелені, порожні дитячі гірки та атракціони Прип'яті виглядають вже не так страшно. А деякі творіння природи схожі на тренди у сфері ландшафтного дизайну.
Популярні зараз
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Українські АЗС збільшили ціни на автогаз
Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу
Аналітики повідомили, як зміняться ціни на продукти харчування в Україні
Чорнобильська зона відчуження на даний час є по суті одним з найбільших заповідників Європи, екосистема якого підтримує більше життя.
Як відомо, в 2018 році Зону відчуження Чорнобильської АЕС відвідали 70 тисяч осіб. Очікується, що в цьому році кількість туристів зросте до 100 тис. осіб. Туристичний бум спровокував вихід американського серіалу “Чорнобиль”.
Власник фірми SoloEast Сергій Іванчук розповів журналістам, що бронювання турів в Чорнобиль на липень-серпень 2019 року збільшилося приблизно на 40%. У травні, після виходу перших серій серіалу (прем’єра відбулася 6 травня – ред.), кількість охочих відвідати місце трагедії збільшилася на 500 осіб (у порівнянні з 2018 роком).
Одноденний тур для одного іноземця обійдеться від $100 до 150 залежно від дня тижня. Такі ж ціни були і до виходу серіалу. Ціна для громадян України у два – два з половиною рази менше, від 1200 до 1500 гривень. Окрема стаття витрат – плата за вхід в зону, яку стягує адміністрація. Українцям дозвіл обійдеться в 500 грн, а іноземцям в два рази дорожче.
Раніше Today.ua повідомляв, який рівень радіації в Чорнобильській зоні.