Депутату від Зеленського погрожує фізичною розправою “свободівець“

Народному депутату від партії "Слуга народу" Максиму Бужанському посипалися погрози. "Свободівець" нагадав йому про долю Олеся Бузини.

Депутату від Зеленського погрожує фізичною розправою “свободівець“ - today.ua

Депутат Черкаської міської ради Іван Косенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook закликав скандального депутата Максима Бужанського "не поспішати з ненавистю до української мови", написавши, що "Олесь Бузина погано закінчив".

Депутату від Зеленського погрожує фізичною розправою “свободівець“

Відповіді від Бужансокго довго чекати не довелося: «Хлопчик, якщо ти хочеш мені погрожувати, — роби це так, щоб було не смішно. А інакше — не намагайся. Ти що мені вбивством погрожуєш, як Бузині?».

Депутату від Зеленського погрожує фізичною розправою “свободівець“

Косенко попередив, що він не вбивця й нікому не загрожує:Депутату від Зеленського погрожує фізичною розправою “свободівець“

Також стало відомо, що у Верховній Раді побилися два народних депутата України з монобыльшості — «слуги народу» Максим Бужанський і Гео Лерос. За деякими даними, таким чином Бужанський намагався змусити Лероса вибачитися за те, що той образив жінку — одно з народних депутатів їхньої фракції. Під час бійки спікер Ради Дмитро Разумков був змушений припинити засідання. Відео цього моменту потрапило в Мережу.

 

Раніше Бужанський розкритикував привітання Зеленського з річницею вигнання нацистів з України.