Буданов зробив важливу заяву з приводу осіннього контрнаступу ЗСУ

Контрнаступ ЗСУ триває. Українській армії вдалося пробити пролом у першій лінії російського захисту на стратегічно важливому напрямі. Проте основний контрудар ще попереду. І українське командування не має наміру припиняти військових дій із настанням бездоріжжя та холодів.

Буданов зробив важливу заяву з приводу осіннього контрнаступу ЗСУ - today.ua

Контрнаступ ЗСУ триватиме і в холодну пору року. Західні партнери очікували, що Україна візьме на зиму паузу у ході військової операції. Проте українські воєначальники вирішили інакше: наступ ЗСУ триватиме за будь-якої погоди.

Про це заявив в інтерв'ю Reuters начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов.

Звичайно, українське командування усвідомлює, що на холоді, у вогкості та сльоті воювати набагато важче, ніж улітку. Але контрнаступ не зупинятимуть. Адже й ворогові також оборона даватиметься важче. Отож, тут буде паритет. Водночас, українська армія не може через настання холодів упустити ініціативу, вирвану у ворога.

"Бойові дії так чи інакше продовжаться. На холоді, вогкості і бруді воювати важче. Але бойові дії продовжаться. Контрнаступ продовжиться", - заявив Буданов.

Буданов зробив важливу заяву з приводу осіннього контрнаступу ЗСУ

Водночас, Reuters нагадує, що через низькі темпи контрнаступу у західних партнерів виник сумнів, що вони зможуть фінансово підтримувати тривалу військову операцію на колишньому рівні. Тим більше, що до зими темпи просування неминуче мають сповільнитись. Проте українське командування запевнило партнерів, що з настанням холодів контрнаступ не зупинятимуть.

При цьому голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі вважає, що ЗСУ ще має в активі від 30 до 45 днів хорошої погоди, в які можна розвивати наступальні дії. Про це американський воєначальник заявив в інтерв'ю ВВС.

"Тяжкі бої все ще продовжуються. Українці борються і послідовно просуваються. Залишилася ще деяка кількість часу, ймовірно, близько 30-45 днів придатної для боїв погоди, тому українці поки не закінчили. Бої ще не закінчилися, поки не закінчили бойову фазу того, що вони запланували", – каже Міллі.

Нагадаємо, майор ЗСУ Максим Жорін вважає, що армійські лави мають насамперед поповнити депутати і чиновники.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel