Бойовики “ЛНР” передали Україні 60 засуджених

357
Бойовики "ЛНР" передали Україні 60 засуджених - today.ua

Сьогодні, 20 березня, у містечку Щастя Луганської області Україні передали 60 засуджених, які перебували в пенітенціарних установах “ЛНР”, для продовження відбування покарання на підконтрольній Україні території. Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова на своїй сторінці в Facebook.

Вона зазначила, що у лютому Україна вже забирала 33 засуджених, а в грудні минулого року – 42.

“За останні три місяці нам вдалося перемістити з непідконтрольної уряду України території Луганської області 135 ув’язнених, 22 з яких вже звільнено у зв’язку із закінченням строку відбування покарання”, – зазначила Денісова.

Також вона повідомила, що 4 особи, у тому числі жінка, серед 60 переміщених сьогодні осіб – перебували понад 9 років в пенітенціарних закладах на тимчасово окупованій території Луганської області без рішення суду. Тобто, їх вину так і не було доведено у законному порядку.

“Це є грубим порушенням їх прав на справедливий суд. Ми продовжуватимемо роботу з переміщення громадян України, які виявили бажання відбувати покарання на вільній території і тих, чиї строки ув’язнення сплили”, – наголосила Денісова.

Вона повідомила, що наступний візит української сторони до Луганської області заплановано на кінець квітня. Планується забрати ще 60 ув‘язнених.

Нагадаємо, наприкінці лютого Ірина Геращенко розповіла про черговий зрив обміну заручниками на Донбасі.

загрузка...