Богдан показав свій двоповерховий маєток з майданчиком для вечірок

Глава Офісу президента Андрій Богдан, якого називають одним із найвпливовіших людей в країні, не подає декларацію про доходи. Як і всі працівники ОП, він не є державним службовцем, що дозволяє уникнути процедури декларування. Проте відповідно до виписки з держреєстру всього майна, яке записано на Богдана, стало відомо, що колишній адвокат олігарха Ігоря Коломойського володіє маєтком в селищі Козин Обухівського району Київської області. Саме там знаходиться будинок екс-президента Петра Порошенка та іншої політичної еліти.

Богдан показав свій двоповерховий маєток з майданчиком для вечірок  - today.ua

Площа котеджу Богдана становить 560 кв. м. Двоповерховий маєток розташувався в житловому комплексі "Пейзажний". Він нагадує будинки в голландському або бельгійському стилі з рівних дахом, на якому розташована релакс-зона з майданчиком для вечірок і дискотек.

Богдан показав свій двоповерховий маєток з майданчиком для вечірок

За словами голови ОП, цю ділянку він придбав у 2007 році, ще до того, як став чиновником. Тоді він купив землю з недобудованим будинком, який протягом кількох років добудовував.

Богдан також володіє офісною нерухомістю у столиці. На Дніпровській набережній в одній з новобудов йому належить 650 кв. м нежитлових приміщень, які він здає в оренду.

Раніше повідомлялося, що Андрій Богдан розповів про можливості переговорів між Зеленським і Путіним, які повинні відбутися тільки в рамках "нормандського формату".

ДЖЕРЕЛОvesti.ua