Боб у стилі ретро – трендова осіння стрижка, яка не вимагає укладання

Якщо ви задумалися над тим, щоб змінити свій імідж цієї осені, подумайте про стрижку ретро-боб. Це одна із варіацій боба, яка зараз на піку популярності. Ця стрижка буде личити всім тим, у кого немає багато часу на щоденне укладання. Ретро-боб потребує мінімального догляду.

Боб у стилі ретро – трендова осіння стрижка, яка не вимагає укладання - today.ua

Найпопулярніший варіант укладання стрижки боб у стилі ретро – це локони. На класичний боб робляться хвилі, потім створюється легкий об'єм на маківці, і укладання готове.

Якщо ви хочете чубчик, то під ретро-боб ідеально підійде укорочений чубчик-шторка. Він робить образ жіночним та елегантним, і підходить тим, у кого неідеальний овал обличчя. Боб у стилі ретро – трендова осіння стрижка, яка не вимагає укладання Боб у ретро-стилі красиво виглядає з боковим проділом. Така зачіска може бути як повсякденною, так і вечірньою. Її власниця виглядатиме розкішно. Використовуйте спрей для укладання, щоб закріпити хвилі, якщо ви підкручуєте волосся плойкою.

Також можна скористатися піною для укладки. Цей засіб не обтяжує волосся та добре фіксує прикореневий об'єм.Боб у стилі ретро – трендова осіння стрижка, яка не вимагає укладання Нагадаємо, стилісти назвали наймодніші зачіски, які будуть популярними у 2023 році.

ДЖЕРЕЛОellegirl.ru