Благодійний арт-аукціон “Українська звитяга. Мистецтво задля перемоги“

Автор: Евгений Шведов

Незважаючи на брак світла, тепла й води, IT-спільнота України, українські митці та волонтери наголошують, що міць українців в їхній культурі. А коли українське мистецтво поєднане з запалом айтішників й волонтерів, та ще й націлене на допомогу українському війську, то перемога України не за горами.

Благодійний арт-аукціон “Українська звитяга. Мистецтво задля перемоги“ - today.ua

Отже, з 8 по 15 грудня 2022 року всім поціновувачам мистецтва та всім, хто хоче підтримати українських воїнів, неодмінно варто завітати до галереї Дукат. За спільних зусиль українських митців, IT-спільноти України та волонтерів в галереї відбудеться благодійний арт-аукціон на підтримку українського війська.

Доєднатись до аукціону також можна онлайн за цим посиланням.

Аукціон організовано з ініціативи IT-компанії Seeton спільно з аукціонним домом Дукат, фондом “Українська звитяга”, за підтримки Lviv IT Cluster, SaaS-сервісу Gravitec.net та багатьох інших компаній.

Популярні зараз

Тариф на електроенергію зросте до 4,80 грн: українцям встановлять ліміт у 100 кВт-год

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг

В Україні під час перереєстрації автомобілів запровадять додаткові перевірки громадян

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Завітавши до галереї, або на її веб-сторінку, всі охочі зможуть побачити та придбати роботи відомих художників та фотографів України.

Роботи яких митців беруть участь в аукціоні?

Матвія Вайсберга, Михайла Шевченка, Євгена Матвєєва, Владислава Шерешевського, Андрія Блудова, Сергія Захарова, Олени Придувалової, Олексія Аполлонова, Віталія Кравця, Ахри Аджинджала, Олексія Сая, Олександра Аксініна, Володимира Сая, літографської майстерні etchingroom #1 (Анни Ходькової та Крістіни Ярош), та відомих фотографів Максима Дондюка, Олександра Глядєлова та Олега Соснова.

Коли?

З 8 по 15 грудня

Де?

В галереї Дукат за адресою вул.Володимирська,5

Взяти участь в аукціоні можуть всі охочі. Ознайомитись із лотами можно абсолютно безкоштовно.

Переглянути каталог робіт та зареєструватись на подію можна за цим посиланням — http://www.dukat-art.com/ua/auctions/ukrayins-ka-zvityaga-mistectvo-zadlya-peremogi

Стартові аукціонні ціни значно нижчі за ринкові, тож організатори сподіваються залучити до події широке коло учасників — як поціновувачів мистецтва, так і всіх, хто прагне допомогти Україні здобути перемогу над ворогом.

Всі зібрані на аукціоні кошти будуть спрямовані до благодійного фонду "Українська звитяга" для придбання автівок для ЗСУ.

Докладніше про організаторів

Seeton – український системний інтегратор, який вже понад 20 років впроваджує найкращі IT-практики для бізнесу та держави на ринку України. 

Аукціонний дім «Дукат» (засновано у 2008 році).

Основні напрямки діяльності — мистецтво першої половини ХХ століття, вітчизняне неофіційне мистецтво 1950-1990-х років та сучасне мистецтво.

БО “БФ Українська Звитяга” (засновано у травні 2022 року).

Основна мета фонду — забезпечення мобільних підрозділів ЗСУ, ТРО, Нацполіції, Нацгвардії та СБУ транспортом та іншими необхідними речами для якнайшвидшої перемоги. 

Gravitec.net – український стартап.

Спеціалізація компанії — доставка персоналізованого контенту. Сервісом Gravitec.net користуються більше 70 млн. користувачів по всьому світу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Lviv IT Cluster — спільнота ІТ-компаній, влади та освіти, які взяли на себе відповідальність працювати над розвитком галузі та регіону через освіту, промоцію галузі (міста, регіону, компаній) та інфраструктури. Станом на сьогодні об’єднує 250+ компаній та 30 000+ фахівців ІТ-індустрії.

Фінал аукціону відбудеться 15 грудня о 20.00 в галереї Дукат з онлайн-трансляцією (зокрема з можливістю робити ставки онлайн).