"Бл***, Гадя з сестрою Вірою в одному літаку зі мною", - написав автор.Також він прикріпив фото, на якому видно Надію Савченко із закордонним паспортом в руках. Автор твіту стверджує, що колишня нардепка разом із сестрою стояли в черзі у перший клас. Літак повинен був відправитися в Тіват - досить дорогий курорт.
Раніше повідомлялось, що Надія Савченко зайнялася пошуком роботи і вже подала документи до Центру зайнятості. Вона наголосила, що хоче ту роботу, "яка буде обмежена у контактах із людьми", буде більш фізичною.
Також Савченко повідомила, що спробує пройти медкомісію, необхідну льотчикам, але зазначила, що у в’язниці її здоров’я дуже постраждало. При цьому колишня нардепка розуміє, що у неї немає шансів повернутися в українські Збройні сили.