Білл Гейтс назвав терміни закінчення пандемії коронавіруса в світі

Автор: Лобанова Єлизавета

Американський мільярдер і один з найбагатших людей на планеті Білл Гейтс прогнозує, що навесні 2021 пандемія коронавіруса піде на спад. Як тільки в світі почнеться масова вакцинація, вірус відступить, вважає засновник компанії Microsoft.

Білл Гейтс назвав терміни закінчення пандемії коронавіруса в світі - today.ua

Білл Гейтс повідомив, що навесні в світі з'являться шість затверджених і готових до розповсюдження вакцин від COVID-19, зокрема від компаній AstraZeneca, Johnson& Johnson, Novavax, Pfizer/BioNTech і Moderna. Успіх в боротьбі з пандемією буде залежати від того, наскільки справедливо вакцину розподілять серед людей, вважає мільярдер. Адже якщо доступ до вакцини будуть мати всі країни в один час, тоді боротьба з вірусом буде ефективніше.

"Нам потрібно переконатися, що ми розподіляємо справедливо, і не те, наскільки ви багаті, визначає, чи отримаєте ви доступ до цієї вакцини", - підкреслив Гейтс.

Мільярдер додав, що людству необхідно організувати процес вакцинації всього населення протягом 2021 року, тоді пандемію вдасться перемогти і в бідних країнах, і в країнах, що розвиваються, до 2022 року.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У той же час, чинний президент США Дональд Трамп заявив про те, що американська вакцина від коронавіруса не буде експортуватися в інші країни до тих пір, поки Америка не вакцинує все своє населення.

Нагадаємо, вже 11 грудня буде дано офіційний дозвіл на масове використання вакцини, виробленої американською компанією Pfizer-BioNTech, і в США стартує масова вакцинація населення.