Без снігу та опадів: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні у перші дні грудня

Грудень в Україні розпочнеться із відносно теплої погоди, якщо порівнювати з температурними показниками наприкінці листопада. Опадів найближчими днями синоптики не прогнозують. Проте нічні заморозки продовжаться.

Без снігу та опадів: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні у перші дні грудня - today.ua

Очікується, що перший місяць зими розпочнеться з плюсової температури та без снігу. Протягом другого тижня грудня знову почнуться снігопади і стовпчики термометрів опустяться. При цьому місяць очікує бути теплішим, ніж традиційно. На Новий рік снігу не передбачається.

За прогнозом синоптиків, у четвер, 1 грудня, погода буде хмарною, але без опадів. Температура повітря вночі очікується на рівні -6...-1 градусів, на півдні від 0 до 5 градусів. Вдень повітря прогріється до -3...+2 градусів. На Київщині, Житомирщині, Чернігівщині, а також у окремих районах Вінницької та Хмельницької областей очікується вночі від -5...-10 градусів. Вдень буде від -4 до +1 градуса. Вітер східний, 7-12 м/с.

Без снігу та опадів: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні у перші дні грудня

У п'ятницю, 2 грудня, в Україні очікується мінлива хмарність, опадів не передбачається. Температура повітря вночі буде в межах -6...-1 градусів, у південних областях - від -1 до +4 градусів уночі, вдень -2...+3, на півдні очікується від +2 до +7 градусів. У Києві наприкінці тижня хмарно, але без снігу. Вдень температура повітря становитиме від -2 до 0 градусів, вночі очікується до -5 градусів. Вітер східний, 7-12 м/с.

На вихідні, 3-4 грудня, антициклон продовжуватиме царювати в Україні. Істотних опадів синоптики не прогнозують. Середня температура повітря вночі утримається в межах -7...-2 градуси, вдень -4...+1 градуси. У південній частині та на Закарпатті вночі буде 0, вдень від 1 до 6 градусів. У Києві – вдень від -1 до -2 градусів, вночі – до -7 градусів. Вітер переважно східний, 5-10 м/с.

Раніше повідомлялося, як українці можуть отримати компенсацію за покупку генераторів.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua