Арахамія зізнався, куди насправді йдуть гроші з коронавірусного фонду: “Інвестиції в самих себе“

Автор: Лобанова Єлизавета

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зробив компрометує заяву, розповівши, куди насправді йдуть гроші з Коронавірусние фонду. Він зізнався, що частина грошей була спрямована на будівництво доріг, назвавши це "інвестицією в самих себе". За словами Арахамія, гроші повинні працювати, а кожна гривня, вкладена в дороги, приносить в бюджет шість гривень протягом чотирьох років.

Арахамія зізнався, куди насправді йдуть гроші з коронавірусного фонду: “Інвестиції в самих себе“ - today.ua

"Якби ми їх не витратили, то тоді б не робили дороги і потім позичали на дороги. Тобто ці гроші ми б все одно позичали, тільки пустили б не на коронавірус, а на дороги", - заявив нардеп.

Арахамія вважає, що бюджетні кошти витрачаються доцільно, з урахуванням того, що половина українських доріг потребує ремонту. На 2020 рік при владі були плани оновити максимальну кількість доріг.

"Ми наближаємося до того, щоб в цьому році зробити 4 200 км, це історичний рекорд, а програма - за п'ять років зробити 20 тисяч км", - додав Арахамія.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Після введення тотального карантину в березні Верховна Рада створила Фонд боротьби з коронавірусом, в який направила 64,7 млрд грн. Однак, не тільки на дороги влада незабаром запозичила звідти гроші. Частина коштів (1,3 млрд грн) була виділена з коронавірусного фонду на вибори, ще 52,5 млн грн повернули учасникам пробного ЗНО.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відомо, що в період з 1 березня по 28 травня 2020 року в Україні на боротьбу з поширенням коронавіруса витратили понад 2,62 млрд грн. Ці гроші пішли на закупівлю медикаментів, медичного обладнання, масок, антисептиків, дезінфекторів і експрес-тести, на перевезення пацієнтів з COVID-19, медиків, санобробку приміщень, тощо.

Нагадаємо, з 31 серпня в Україні оновили список карантинних зон. Які області потрапили в "червону", "помаранчеву" і "жовту" зони, дізнайтеся тут.

Головне