Apple оснастить iPhone XI новим режимом

398
Apple оснастить iPhone XI новим режимом - today.ua

Компанія Apple готує для iPhone XI справжнісінький підводний режим. Розробник Макс Вайнбах заявив, що Apple розробив новий режим для iPhone XI, який буде здатний забезпечити можливість безперешкодно функціонувати навіть під водою.

За словами розробника Вайнбаха, Apple тестує особливий механізм, який дозволить користувачам взаємодіяти з тачскріном навіть під водою.
Експерти відзначили, що якщо Apple оснастить дисплеї своїх майбутніх iPhone XI підтримкою підводного режиму, то буде дуже дивно, якщо компанія Apple буде наполягати на тому, що ушкодження, отримані апаратами в результаті контакту з рідиною, не покриваються гарантією.

Також американська компанія Apple робить титанічні зусилля, щоб підняти продажі iPhone в Китаї. Apple вирішила піти на угоду з платіжним гігантом Alipay, взявши на себе оплату транзакційних і процентних витрат Alipay, а та в свою чергу почне роздавати китайцям безвідсоткові кредити на покупку iPhone.

У компанії Apple повідомили, що акція триватиме до 25 березня. За кожен виданий платіжним гігантом Alipay займ Apple буде виплачувати китайській стороні щомісяця до $30. Кредит від Alipay зможе отримати кожен китаєць, але за умовами програми, скористатися нею зможуть лише покупці iPhone не дешевше $595.

Раніше Today.ua писали про переваги бездротових навушників AirPods від Apple.