Антитренди манікюру 2020: варіанти дизайну нігтів, про які варто забути

Тренди в манікюрі змінюються з року в рік, хоча багато дівчат не бажають помічати ці зміни, віддаючи перевагу звичному дизайну. На даний час з'являються все нові і нові оригінальні варіанти нейл-арту, які допоможуть залишатися на піку моди. А довгі нарощені нігті, асиметрія і глітерне покриття вже зовсім неактуальні і виглядають недоречно.

Антитренди манікюру 2020: варіанти дизайну нігтів, про які варто забути  - today.ua

Серед антитрендів манікюру 2020, що видають поганий смак, знаходиться також квітковий принт. Такий дизайн нігтів глибоко застарів, незважаючи на те, що багато жінок вважають його досить милим.

Антитренди манікюру 2020: варіанти дизайну нігтів, про які варто забути

Ще один з найпопулярніших варіантів нейл-арту — втирка — також виходить з моди. Металеві відливи на нігтях були актуальними досить довго, але у цьому році варто віддавати перевагу більш стриманому і мінімалістичному дизайну.

Стрази і блискітки на нігтях не завжди виглядають доречно. Іноді один скромний камінчик ваш образ звичайно не зіпсує, але перебір з блиском - одна з ознак несмаку. Теж саме можна сказати і про трафарети на нігтях.

Для багатьох дівчат це стане шокуючою новиною, але в 2020 році серед антитрендів опиниться і класичний французький манікюр. Він відійде в минуле, поступившись місцем більш сучасним тенденціям нейл-арту.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="medium" ids="114745,114746,114747,114748"]

Різнокольорові нігті будуть виглядати безглуздо, навіть в літній період. Застаріло і неонове покриття та манікюр у кислотних відтінках. Актуальність серед кольорів втратять чорний, темно-зелений, темно-синій і темно-бордовий.

Раніше повідомлялося, як зробити модний манікюр з градієнтним ефектом.

ДЖЕРЕЛОversiya.info