Анастасія Заворотнюк потребує підтримки: родичі зробили гучну заяву

Автор: Міхєєнко Наталія

Анастасія Заворотнюк сьогодні потребує підтримки. Родичі російської актриси голосно заявили, що новина про те, що актрису паралізувало, висмоктана з пальці, і це все чергова брехня, щоб пропіаритися на хворобі відомої особистості. Близькі також висловили подяку всім, хто підтримує Настю, опублікувавши записку від представників Горненського жіночого монастиря.

Анастасія Заворотнюк потребує підтримки: родичі зробили гучну заяву - today.ua

Російські ЗМІ пишуть, що Заворотнюк призначили нової курс лікування. Є побоювання, що у неї може розвинутися тромбоз. Хворій Насті призначили курс масажу. Стан актриси стабільний.

Відомо, що популярна актриса проходить реабілітацію в одній з клінік під Москвою після видалення злоякісної пухлини в головному мозку.

"Хочемо висловити величезну подяку настоятельці московського Покровського жіночого монастиря ігумені Феофанії і всім чорницям, а також чорницям Серафимо-Дівеєвського жіночого монастиря в Нижегородській області, служителям чоловічого монастиря Оптина пустинь Калузької області, воронезького храму св. Ксенії Петербурзької, Новоафонського монастиря в Абхазії, Горненського жіночого монастиря в Єрусалимі! Ваші постійні молитви дають силу, ваша непідробна участь дуже надихає", - вказали самі близькі Анастасії Заворотнюк, прикріпивши відповідний скріншот.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Анастасія Заворотнюк потребує підтримки: родичі зробили гучну заяву

Раніше журналісти повідомляли про те, що Анастасія Заворотнюк більше не зможе ходити і буде до кінця своїх днів пересуватися на інвалідному візку.