Алла Пугачова святкує 70-річчя

286
Алла Пугачова святкує 70-річчя - today.ua

Легенда російської естради, поп-діва Алла Пугачова сьогодні, 15 квітня, відзначає своє 70-річчя. Зустрічати свій ювілей співачка, як завжди, буде на сцені. Вона влаштує грандіозне шоу в Москві, 17 квітня, навіть незважаючи на нещодавно перенесену операцію.

“Раз у житті буває 70 років. Дай, Боже, сил мені на цей вечір”, —сказала Пугачова.

Заради того, щоб врятувати свій легендарний голос, Аллі Пугачовій довелося перенести складну операцію на стравоході. Вся справа в тому, що проблеми зі стравоходом заважали діафрагмі.

“Стравохід був не в порядку, а він же пов’язаний з діафрагмою, звідти і йшли всі проблеми. Начебто поправили, тепер треба підтримувати. Здоров’я треба берегти. Цей концерт для мене святе, тому що головна мотивація — діти. Більше я вже не наважусь нічого цього робити. З такими муками і нервами!” – розповіла Пугачова в одному з інтерв’ю.

Чутки про те, що на своєму ювілейному концерті Примадонна буде співати під фонограму її дуже засмутили. Пугачова запевнила, що не є студійною співачкою. Під час підготовки вона думає, насамперед, про молодших дітей — близнюків Гаррі і Лізу, які вперше побачать концерт зіркової мами.

Десять років тому — напередодні свого 60-річчя — співачка оголосила про припинення концертної діяльності. Зараз Пугачова лише зрідка з’являється на ТБ і в збірних концертах. Незважаючи на це, публіка, як і раніше захоплюється легендою російської естради і продовжує слухати її пісні, яких у репертуарі Пугачової більше 500. За роки кар’єри вона випустила 20 альбомів, загальний тираж яких перевищив 250 млн примірників.

Раніше чоловік співачки Максим Галкін зворушив шанувальників дуетом Пугачової і 5-річної дочки Лізи. Зіркові батьки активно привчають своїх дітей до музики. Заняття проходять в ігровій формі. Юна Ліза із задоволенням приєднується до ранкових експромтів на роялі.

загрузка...