Україну накриє нова хвиля дощів - атмосферний циклон Niksala, що сформувався над південним заходом Європи, вже завтра, 11 листопада, принесе вологу погоду в більшість регіонів країни.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
"Точніше, прискаче, бо ж він - молодий, активний, хоче себе показати", - жартує вона, попереджаючи про циклон, який змінить погодну в Україні.
За прогнозом синоптикині, уже сьогодні ввечері перші дощі очікуються на Вінниччині, півночі Одещини, частині Хмельниччини, Черкащини та у Чернівецькій області. А завтра дощова зона охопить більшість областей, рухаючись із південного заходу на північний схід.
Температурний фон також зміниться
Діденко зазначає, що у західних, північних та більшості центральних областей стане прохолодніше - повітря прогріється лише до +6…+10°C. На сході країни буде трохи тепліше - близько +10…+13°C. А от південні регіони, за словами синоптикині, ще триматимуться за осіннє тепло: тут очікується справжня весняна погода з температурою від +13 до +17°C.
Якою буде погода в Києві 11 листопада
Експертка з погоди зазначає, що у столиці очікується похмурий день із дощами та температурою +7…+9°C.
"Одягайтеся тепліше, парасолі чи дощовики, і також десь поруч пігулки від голови чи артеріального тиску - все ж поважний гість до нас завтра - циклон Niksala", - радить Діденко.
Вона нагадує, що циклон - це не просто дощі, а ще й рух повітряної маси проти годинникової стрілки. Тож українцям слід бути готовими до зміни атмосферного тиску, вітру та дощової погоди.
Нагадаємо, раніше метеоролог Віра Балабух розповіла, якою буде майбутня зима в Україні.