У Києві, прямо біля популярного супермаркету, пограбували депутата Верховної Ради Василя Німченка. У народного обранця, який, до речі, є офіційним мільйонером, вкрали сумку, що лежала у візку із купленими продуктами. Грабіжника оперативно знайшли.
Про це пише видання ukranews, посилаючись на дані із судового реєстру.
Як з’ясувалося, цей інцидент стався в серпні цього року біля супермаркету Novus, що знаходиться на проспекті Миколи Бажана. Чоловік, що проходив повз супермаркет, запримітив на парковці візок, поблизу якого нікого на той момент не було. У візку лежала сумка коричневого кольору, тож перехожий вирішив скористатися ситуацією та привласнити собі цю сумку.
Він схопив те, що погано лежало, і накивав п’ятами. Як згодом з’ясувалося, викрадена сумка належала нардепу Василеві Німченку. Крім особистих документів (паспорта та посвідчення народного депутата), у сумці також були:
- дозвіл на володіння пістолетом "ПСМ" виданий на його ім’я;
- чотири зв’язки ключів;
- мобільний телефон Nokia;
- чотири банківські картки;
- картка супермаркету Novus;
- гаманець із візиткою;
- папір з особистими записами;
- три візитки;
- ручка для інсулінових ін’єкцій;
- ключ від автомобіля;
- гроші на загальну суму 29 000 гривень.
Усіма цими речами грабіжник розпорядився на власний розсуд. Однак не важко здогадатись, що поліція швидко його вирахувала. Та й він у же сам, розгледівши викрадене посвідчення, мабуть, не сумнівався, що його затримання — лише питання часу.

Отже, крадія не довелося двічі "запрошувати" до поліцейського відділку. Коли йому зателефонували з поліції, він одразу повернув усе викрадене.
Грабіжником виявився будівельник, що працює у ПП "Дарбуд". Незважаючи на те, що він повернув викрадені речі, йому не вдалося уникнути суду. Дарницький райсуд засудив чоловіка до 5 років позбавлення волі. Щоправда, йому дали 1 рік іспитового строку. Якщо за цей період він не скоїть ще якогось кримінального правопорушення, то судимість із нього знімуть.
Для довідки:
Нардеп Василь Німченко отримав за минулий рік 2,3 млн грн пенсії та 700 тис. грн зарплати (це зазначено в його декларації). Крім того, його дружині подарували 100-грамовий золотий злиток. І вона також під час війни придбала сонячну електростанцію для власних потреб.
Нагадаємо, нардеп Богдан Кицак роз’яснив, чому у держави немає грошей на підвищення зарплат військовим.