У ніч на вівторок, 5 серпня, українські дрони здійснили масовану атаку на Ростовську область РФ, спричинивши пожежі в кількох районах.
Місцеві жителі розповідають, що над Міллеровим, Білою Калитвою та Тацинською станицею пролунало щонайменше десять потужних вибухів. Свідки зазначають, що працювали засоби протиповітряної оборони, ймовірно, проти українських дронів, а також фіксувалися перебої з електропостачанням.
У мережі писали, що У Міллеровому на кількох вулицях зафіксовано перебої зі світлом. Представники компанії "Доненерго" пояснили ситуацію як наслідок технічної несправності в інфраструктурі суміжного оператора, через яку нібито виникло частково знеструмлення споживачів.
Очевидці повідомляють, що після удару поблизу залізничної станції в станиці Тацинській спалахнула масштабна пожежа. У соцмережах ширяться відео та фото, де видно вогонь, імовірно зафіксований саме на території станції "Тацинська". Деякі телеграм-канали зазначають, що на кадрах можна розпізнати червону водонапірну вежу, а також елеватор, який розташований неподалік місця займання.
На ранок виконувач обов'язків губернатора Ростовської області Юрій Слюсар повідомив, що регіон зазнав масованої атаки безпілотників. Під обстріл потрапили райони: Білокалитвинський, Тацинський, Чертковський і Міллеровський.
"У хуторі Верхньоталівка Міллеровського району загорілася підстанція. Пожежу на площі 500 квадратних метрів ліквідовано", – зазначив російський чиновник.
Інцидент на залізниці залишився без коментарів з боку посадовця. Він обмежився заявою, що, мовляв, "у станиці Тацинська спалахнув навіс у дворі приватного будинку".
Згодом коментар щодо масованої атаки надали в Міноборони РФ. Там зазначили, що протягом минулої ночі з 22.00 мск 4 серпня до 01.40 мск 5 серпня черговими засобами ППО було нібито знищено та перехоплено 7 українських безпілотних літальних апаратів літакового типу над територією Ростовської області.
Нагадаємо, 4 серпня дрони уразили важливий залізничний вузол у Волгоградській області РФ.