Одразу 10 регіонів Росії були атаковані ударними дронами. У РНБО підтвердили "прильоти" по двох важливих об'єктах російського ВПК.
У ніч на 25 липня низка російських регіонів слухала звуки прольоту дронів, стрілянину та вибухи. Кремлівські пропагандисти повідомляють, що їх ППО нібито перехопила 105 безпілотників над Бєлгородською, Брянською, Ростовською, Тамбовською, Курською, Орловською та Воронезькою областями, а також над Ставропольським і Краснодарським краями та над акваторією Азовського моря.
Деякі ресурси в РФ заявили, що під ударом дронів були великі хімічні підприємства. Але, як завжди, в Росії повідомили лише про незначні пошкодження або взагалі про їх відсутність.
А ось у Центрі протидії дезінформації при РНБО України підтвердили, що враження важливих об'єктів російського ВПК все ж є.
Пошкоджені два заводи на території РФ
У своєму Телеграм-каналі керівник ЦПД повідомив, що вночі дрони вразили два важливих об'єкти військово-промислового комплексу росіян. За словами Андрія Коваленка, під ударом опинилися Невинномиський азотний завод у Ставропольському краї та Котовський пороховий завод у Тамбовській області.
Перший – це виробник хімічної сировини для вибухівки, зокрема аміачної селітри та азотної кислоти. Як зазначив керівник ЦПД, цей завод є ключовим постачальником для виробництва ворожих боєприпасів, зокрема артилерійські снаряди, авіабомби і снаряди для РСЗВ.
А другий вражений об'єкт – один з найстаріших і стратегічно важливих для російського ВПК. Котовський завод спеціалізується на виробництві пороху для стрілецької зброї, авіаційних і ракетних систем, РСЗВ та артилерії.

"Його продукцію використовують десятки оборонних підприємств. Фактично без Котовська не стріляє ні "Град", ні "Смерч", - підкреслив Коваленко.
А раніше повідомлялося, що Рамзан Кадиров ледве не загинув на відпочинку в Туреччині.